Sportief

Contactgegevens trainers

Team Trainer Mailadres Strart trainingen
Voetbalschool Jacky Vaernewyck jacky.vaernewyck@icloud.com NVT
U8 Patrick Laleman patrick.laleman@telenet.be 3/aug
U10 Nick Dudal dudalnick@hotmail.com 2/aug
U11 Gregory Vermeulen greg.vermeulen@hotmail.com 3/aug
U12 Colin Coenije colin.coenije@telenet.be 3/aug
U15a Dieter Tack tackdieter@telenet.be 2/aug
U15b Johhny Droesbeke johnny.droesbeke@outlook.com 2/aug
U17 Marco Demaerel marcodemaerel@msn.com 5/aug
Beloften Hendrik Anckaert anckaerthendrik@gmail.com 20/juli
Keepers Jason Bruyneelk bruyneel.jayson@hotmail.com 18/aug
BB Ian Piette ianpiette@keggistel.be NVT
OB-MB Chris Tanghe christanghe@keggistel.be NVT


Trainingschema

Team Veld MA DI WO DO VR Wedstrijddag Veld Week Uur
KT OB 3   17:45 - 18:45              
KT BB 3     19:00 - 20:15            
U8 1 18:00 - 19:15   18:00 - 19:15     Zaterdag 1 1 9:15
U10 1 18:00 - 19:15   18:00 - 19:15     Zaterdag 1 1 10:30
U11 2   18:00 - 19:15   18:00 - 19:15   Zaterdag 1 1 10:30
U12 2   18:00 - 19:15   18:00 - 19:15   Zaterdag 1 1 10:30
U15a 2 18:00 - 19:15   18:00 - 19:15     Zaterdag 2 1 15:00
U15b 2 18:00 - 19:15   18:00 - 19:15     Zaterdag 1 1 16:00
U17 1   19:30 - 21:00   19:30 - 21:00   Zaterdag 2 1 9:30
Beloften 2   19:30 - 21:00     19:30 - 21:00 Zaterdag 1 1 17:00


Keepertraining

Op woensdag vindt de keepertraining plaats door de jeugdkeepertrainer, Jayson Bruyneel, tevens keepertrainer bij de provinciale ploegen van KV Oostende, dit in overleg met de betrokken trainer en coordinatoren.

Onze partners