Sportief

Contactgegevens trainers

Team Trainer Mailadres
U6 Jacky Vaernewyck jacky.vaernewyck@icloud.com
U7 Gregory Vermeulen greg.vermeulen@hotmail.com
U8 Nova Dujardin nova.dujardin27@gmail.com
U9 Michael Renkema Michael_RnK@hotmail.be
U10 Nick Dudal dudalnick@hotmail.com
U12 Gregory Vermeulen greg.vermeulen@hotmail.com
U13 Gradi Yambele yambelegradi@hotmail.com
U17 Jan David sportief@keggistel.be
Beloften Dieter Tack gc@keggistel.be
A Team Kenny Wittesaele kenny.wittesaele@icloud.com
Keepers A Neirynck S├ębastien sebastien.neirynck@telenet.be
Keepers Jeugd Mario Van Borm m.vanborm@hotmail.com
BB Ian Piette ianpiette@keggistel.be
OB-MB Chris Tanghe christanghe@keggistel.be
TVJO Jan David sportief@keggistel.be


Trainingschema augustus

Team Terrein MA DI WO DO VR
U7 4         18u00        
U8 4 18u00   18u00            
U9 4   18u00   18u00          
U10 4 16u30   16u30            
U12 4 18u00   18u00            
U13 4   18u00   18u00          
U17 1 19u30   19u30            


Trainingschema vanaf september

Team Veld MA DI WO DO Wedstrijddag Veld Week Uur
U6 1     14u45          
U7 1   18u00   18u00        
U8 2   18u00   18u00        
U9 3   18u00   18u00        
U10 4 17u30   17u30          
U12 4 17u45   17u45          
U13 4   17u45   17u45        
U17 2 19u00   19u00          
Beloften 2   19u30   19u30        
A Team 2   19u30   19u30        


Keepertraining

Op dinsdag vanaf 18u vindt de keepertraining plaats onder leiding van de jeugdkeepertrainer, Mario Van Borm. Dit in overleg met de betrokken trainer en coordinatoren.

Onze partners